ÜNALLAR YAPI YÖNETİM KURULU BAŞKANININ MESAJI

Ünallar Yapı, 1990 yılından bu tarafa İnşaat ve Çimento Sektörlerinin öncü firmalarından olup, sektördeki liderliğimiz geniş bir pazarlama ağı, profesyonel bir yönetim anlayışı ve alanında uzman bir personel kadrosu ile beraber gerçekleşmektedir.

Aynı zamanda Ünallar Yapı olarak Çimento Sektörünün yanında, İnşaat Müteahhitliği alanında da faaliyet gösteren şirketimiz bu sektörde de önemli projelere imza atmıştır ve atmaya da devam edecektir.

Biz Ünallar Yapı Şirketler Grubu olarak hem bugün hem de gelecek için tasarlanmış yüksek kaliteli yaşam alanları inşa ediyoruz ve projelerimizin altına imzamızı atmaktan gurur duyuyoruz. İlkemiz, topluma hizmet etmek ve ülkemizin refahına sonsuz önem vermektir.

Kendimizi topluma karşı sorumlu hissediyoruz. Çünkü gönülden inanıyoruz ki; en iyi yatırım geleceğe yapılan yatırımdır ve kalkınma eğitimli vatandaşlar sayesinde olur.

Biz, Ünallar Yapı Şirketler Grubu olarak müşterilerimizin yaşam kalitesini yükseltecek yaşam alanları inşa etmeye; işlevsel ve estetik bağlamda birebir örtüşen güvenli yuvalar kurmaya devam edeceğiz. Her girişimimizde, insanoğluna olan bağımlılığımızı sürdüreceğiz.

SEYFETTİN ÜNAL
Yönetim Kurulu Başkanı